Mavilacivert_LIST Organizasyonu

Kurallar ve Sıkça Sorulan Sorular

1 Mavilacivert_LIST, Üyelik şartları,
1.1 Adana Demirspor taraftarı olmak.
1.2 Mavilacivert_LIST üyelik formunu eksiksiz doldurmak.
1.3 Mevcut üyelerden birisinin referansı ile başvuruyor olmak veya gerçekten bir Demirspor taraftarı olduğunu üye kayıt formundaki  "notlar" kısmında kısaca yazarak kanıtlamak.

2 - Üyelik esnasında uyulması zorunlu kurallar.
2.1 LIST'e atılan maillerde, toplumun ahlak yapısına aykırı kelimeler ( küfür v.b.) kullanmamak.
2.2 LIST'i ne şekilde olursa olsun, reklam amaçlı kullanmamak.
2.3 LIST' üzerinden karşılıklı tartışmalara girmemek ve hakaret kapsamına girebilecek kelimeler kullanmamak. ( Bu tip konuları kendi mail adreslerinizde tartışınız. )
2.4 LIST' üzerinden Siyaset, Parti, Din, Dil, Irk v.b. konularla ilgili konuşmamak, propaganda yapmamak.
2.5 MavilacivertLIST 'te yayınlanan üye profillerini, mailleri, v.b. bilgileri; MavilacivertLIST dışında, LIST'in izini olmaksızın kullanmamak.
2.6 LIST üyelerini ilgilendirmeyen konularla, üyeleri gereksiz yere meşgul ve rahatsız etmemek.
2.7 LIST'e üye olduktan sonra katılımcı olmak. Mazeretsiz, uzun süreli izleyici olmamak.

3 - Önemli Uyarılar...!
3.1 Mavilacivert_LIST 'üyelik başvurusu kabul edildikten sonra 7gün içerisinde üyeliğini aktif duruma getirmeyen üyelerin kayıtları otomatik olarak iptal edilir.
3.2 Mavilacivert_LIST 'e üye olupta "List Kuralları" na uymayanlar,  moderatorler tarafından uyarılacaklardır, 1 hafta içerisinde 2 kez uyarı alan üyenin, üyeliği 1 hafta süreyle askıya alınır (üye bu süre içerisinde mail alamaz ve gönderemez.)
3.3 Toplam 3 kez uyarı alan üye, tekrar kural ihlali durumunda List'ten ihraç edilir.
3.4 Yüzkızartıcı suç kapsamına girebilecek tarzdaki davranışlarda bulunan üyelerin, üyelikleri önceden uyarılmaksızın süresiz iptal edilecektir.
3.5 Mavilacivert_LIST üyelerinin, kendilerine ait "Kullanıcı Adı ve Şifrelerini" 3.bir şahısa kullandırmaları durumunda ortaya çıkabilecekher türlü problemden "Mavilacivert.Com" sorumlu tutulamayacak ve ortaya çıkan problemin üyelik iptalini gerektirdiği durumlarda; Üyenin List üyeliği süresiz İPTAL edilecektir.
3.6 Mavilacivert_LIST üyelik başvurularını değerlendirme, onaylama, reddetme ve List kurallarında değişiklik yapma yetkisi List moderator'lerine  aittir.
3.7 Mavilacivert_LIST 'e üye olmak için başvuruda bulunan üye yukarıda yazılan kuralların tümünü peşinen kabul etmiş sayılır.
3.8 Mavilacivert_LIST ve MLMS yazılımının tüm hakları Mavilacivert.Com'a aittir.

4 -MLMS, hakkında Sıkça Sorulan Sorular...!
4.1 Nasıl üye olunur ?
MLMS 'ye, Mavilacivert_List yeni üye kayıt formunu eksiksiz doldurduktan ve üyelik başvurunuz onaylandıktan sonra üye olabilirsiniz.
4.2 Nasıl nasıl kullanılır ?
Üyelik başvurusu onaylanan üye, kullanıcı adı ve şifresi ile "login" olarak MLMS Ana Menüsüne ulaşır.
4.3 MLMS'de Mesaj nasıl gönderilir ?
MLMS 'de sadece kayıtlı üyeler mesaj alıp-gönderebilir. Ana Menüdeki "Mesaj Yaz" linki tıklanır açılan msg menüsünden; ister kişiye özel (seçerek) ister tüm List geneline (seçim yapmadan) mesaj yazılabilir, MLMS de mesaj yazarken gerek konu başlıklarında gerekse metin içerisinde ( " ) ve ( ' )  yani çift kesme ve tırnak işaretleri  kullanımamalıdır.
4.4 MLMS'de "Mesaj" nasıl okunur ?
MLMS 'de sadece kayıtlı üyeler yazılan mesajları okuyabilir. Üye login olduktan sonra, Ana Menüdeki "Mesaj Oku" linki tıklanır ve açılan menüden; mesajlarını okumak istediğiniz "ay" ve "yıl" kriterlerini belirttikten sonra "Listele" tuşuna basarak ilgili ay'a ait mesajlara ulaşılır, Mesaj oku ana sayfasında default olarak içerisinde bulunduğunuz ay'a ait mesajlar karşınıza gelecektir.
4.5 MLMS'de "Kişiye Özel Mesaj" nasıl okunur ?
Üye, kullanıcı adı ve şifresi ile login olduktan sonra "Özel Mesajlarım" linkine tıklayarak kendisine gelen özel mesajlarına yine filtreler yardımı ile dilediği ay ve yıl kriterlerini seçip "Listele" tuşuna basarak ulaşır. Default olarak içerisinde bulunduğumuz ay'a ait mesajlar gelecektir. Üye okumuş mesajlarını ve yeni mesajlarını ayrı olarak görebilir ve isterse okuduğu msajları msg. box 'ından silebilir.
4.6 MLMS'de "Üye Profili" nasıl güncellenir (Şifre Değişimi)  ?
MLMS 'de üye login olduktan sonra "Bilgilerim" linkinden daha önce doldurmuş olduğu üyelik başvuru formundaki bilgileri, şifresini ve kullanıcı adını değiştirip, update edebilir.
4.7 MLMS'ye kayıtlı, üyelere ait bilgilere nasıl ulaşılır ?
Üye, Login olduktan sonra "Kayıtlı Üyeler" linkine tıklayarak, Mavilacivert_List 'in tüm üyelerinin üyelik bilgilerine, belirli sınırlar çerçevesinde ulaşabilir. Üye'e ait özel bilgiler extra Üye onayı olmadan, MLMS'de yayınlanmaz.


Mavilacivert_List ve MLMS yazılımının tüm hakları Mavilacivert.Com 'a aittir.
Mavilacivert.Com