Mavilacivert.Com

 


Vizyonumuz:
   Türkiye'nin ve Dünya'nın her tarafındaki Demirspor sevdalılarının, camiamızla ilgili bilgilere ve kendileri gibi düşünen tüm Demirspor sevdalılarına en hızlı şekilde, ulaşmalarını sağlayarak, Dünya üzerindeki tüm Demirspor'luları tek bir platformda bir araya getirip, oluşturabileceğimiz tüm kaynakları en verimli ve etkin kullanımını temin edebilmek için Mavilacivert.Com 'u kurduk ve Mavilacivert_LIST adı altında bir araya geldik.
  
Bizler bu işi; rakiplerimizin örnek almak isteyeceği, tüm üye ve taraftarlarımızın birlikte çalışmamızdan, bir arada olmamızdan sürekli katma değer elde ettiği veson derecede mutlu olduğu bir marka olarak sürdürmek azmindeyiz.
  İşimizi yaparkan; takım halinde, planlı ve sistematik çalışmaya, doğru zamanlama ile en doğru çözümleri üretmeye, kişisel geliştirme, yaratıcılık, süreklilik, kalite ve farklılığa önem vermekteyiz.
 
Sürekli olarak öğrenen bir organizasyon olmak; sormak, birbirimizi iyi dinlemek, araştırmak, bilgiyi paylaşmak, saygı, sevgi, güven, adil davranış, sorumluluk, dürüstlük, açık ve özgür ifade, geri bildirime açık olmak temel değerlerimiz ve organizasyon anlayışımızın en temel taşlarıdır.

Misyonumuz:
   Çukurova'nın en seçkin, Türkiye’nin en köklü kulüplerinden birisi olan Adana Demirspor'a gönül vermiş, yüreği Demirspor sevgisi ile çarpan, dünyanın dört bir yanındaki mavi - lacivert renklere aşık Adana ve Demirspor sevdalılarına en doğru ve en güvenilir haberleri ulaştırmak, internet ortamında taraftarları bir araya getirerek bu büyük camiayı çağın gerektirdiği niteliklere taşımak için gerekli olan koşulların yaratılması yolunda fikir alışverişinde bulunmak, kalıcı projeler üretmek, beyin fırtınası oluşturmak ve bu projelerin hayata geçirilmesinde güç birliği yaparak kamuoyu oluşturmak, yeni nesil gençlerin Demirspor ahlakı ile yetişmesinde bilgi, kültür ve deneyimlerimiz ile yardımcı olmaktır.

Mavilacivert_LIST / Mavilacivert.Com 

Mavilacivert.Com 'un herhangi bir kurum, kuruluş,grup veya dernek ile, doğrudan veya dolaylı olarak hiçbir bağlantısı ve ilişkisi yoktur. Mavilacivert.Com, Dünyanın ilk Adana Demirspor Taraftar Portalıdır.