Sn.Alpaslan Kuşvuran ve Sn.Hulusi KILIÇ'ın istifa açıklaması

   
    Ağutos 2003 tarihinden itibaren yaklaşık 3 yıldır emek verdiğimiz mavilacivert.com’un yönetim kurulu üyeliği görevinden işlerimizin yoğunluğu nedeniyle ayrılma kararı aldık. 3 yıl içinde zamanımız elverdiği müddetçe siz saygıdeğer üyelerimizle Demirspor Kulübü yönetim kurulları arasında bir köprü oluşturmaya çalıştık. 
    Altyapıya destek-Geleceğin Adana Demirspor’u Kampanyası ile başlayıp, 65. Yıl Etkinlikleri, kulübümüzün resmi web sayfası www.adanademirspor.org.tr’nin hayata geçirilmesi, Muharrem GÜLERGİN Hatıra Ormanı ve Parkı’nın kurulması, logomuzun profesyonel çizimi gibi birçok projeye yönetim kurulundaki arkadaşlarımız ve sizlerin katkısıyla imza attık. 
Gururla söyleyebiliriz ki, mavilacivert.com ailesi Adana Demirspor’da çıtayı bu 3 yıl zarfında bir hayli yükseltmiş, bizden sonra da yeni gelecek arkadaşlarla yükseltmeye devam edecektir. 
Adana ve Demirspor’un 1950-65 yılları panoramasını çıkaran Sayın Behçet KURTİǒin Yenilmez Armada isimli kitabının redaksiyonu sürmekte olup kulüple yapılan görüşmede çizdirdiğimiz logonun tescil edilmesi konusunda mutabakata varılmıştır. 
    Adana Demirspor’da sürekli gençleşme ve kurumsallaşmadan yana olan mavilacivert.com’un kendi bünyesinde bu prensiplerin dışında hareket etmesi mümkün değildir. Kurumsallaşmamıza da büyük hizmet olacağına inanarak 10.07.2006 tarihi itibariyle görevimizden ayrıldığımızı beyan eder, 3 yıl boyunca bizlere her türlü desteği veren başta yönetim kurulundaki arkadaşlarımız olmak üzere tüm list üyelerine teşekkürü bir borç biliriz. 
Adana Demirspor kongre üyesi olarak ve de mavilacivert.com üyesi kimliğimizle her Demirsporlunun ve Demirspor’un gücümüz yettiğince hizmetinde olmaya devam edeceğiz. 
Herşey Adana Demirspor için! 
Saygılarımızla 
Alpaslan KUŞVURAN-Hulusi KILIÇ

Mavilacivert_LIST / Mavilacivert.Com 

Mavilacivert.Com 'un herhangi bir kurum, kuruluş,grup veya dernek ile, doğrudan veya dolaylı olarak hiçbir bağlantısı ve ilişkisi yoktur. Mavilacivert.Com, Dünyanın ilk Adana Demirspor Taraftar Portalıdır.