“Adana Demirsporluların sesi, ilklerin adresi”                                                                                                                                                                           22/06/2007
                                                                                                                                  
                                (Ref: BA-2007/01)

- BASIN AÇIKLAMASI -

Saygıdeğer kamuoyuna;

Gectiğimiz hafta içerisinde yapılan kongremizde seçilme başarısını gösteren, yeni yönetim kurulumuza çalışmalarında başarılar diler, yeni yönetim kurulumuzun camiamıza hayırlı olmasını temenni ederiz.

Hepimizin bildiği üzere rakiplerimiz bizden çok daha önceden gerek teknik kadro seçiminde, gerekse futbolcu transferlerinde gerekli adımları atmaya başladılar. Bizler, öncelikli hedef olarak; takımımızın teknik direktörlük gorevini, görevini layıkı ile yerine getirebilecek, kariyer ve vizyon sahibi, tecrübeli bir isime teslim edip, takımımızı görmesini sağlayıp, vakit kaybetmeden takımımızın ihtiyaç duydugu mevkilerde gerekli çalışmalara başlamasını sağlamalıyız.

Basında yer alan haberler arasında teknik direktörlük görevine talip olan kişiler arasında yer alan kendisi ile de görüşüldügünü bildiğimiz; Sayın Sakıp Özberk, hem takımımızda uzun yıllar forma giymiş hem de teknik direktör olarak görev almıştır. Sayın Özberk, teknik direktörlük kariyeri ile ülkemizde hemen herkesimin beğenisini kazanmış ve yıllarca süper lig takımlarında görev almış bir isimdir. Bizler, yönetim kurulumuz tarafından Sayın Özberk’ten belirli bir süre için müsaade istendiğini öğrenmiş bulunmaktayız…

Sayın Adana Demirspor kulübü yöneticileri;

Bizler, bu sezonun kaderini belirleyecek bu önemli
tercihi yaparken ya daha iyisi olmali, ya da seçeneklerden kariyeri en iyi olan Sayın Sakıp Özberk vakit kaybetmeksizin göreve getirilmelidir düşüncesindeyiz. Sakıp Özberk, isminin Adana Demirspor taraftarlarını nasil heyecanlandırdıgı, gerek yerel, gerekse ulusal basında ne şekilde yer aldığı, bu yönde alınabilecek bir kararın ne derece doğru olacağının da bir göstergesi olduğunu düşünüyoruz.

Cumartesi günü yapılacak teknik direktör tercihinde, Adana Demirsporumuz için en iyi isimin teknik direktörlük görevine getirileceğine dair olan inancımız tamdır. Geçtiğimiz sezon yapılan hataların bize nelere mal olduğuda göz önünde bulundurularak, yeni sezona, daha güvenilir ve kariyer sahibi bir isimle yola çıkılması yönünde karar alacağınıza inanıyoruz. 

Lütfen, bugün, taraftarlarınıza kulak veriniz…

Saygılarımızla.

Mavilacivert.Com

Mavilacivert_LIST / Mavilacivert.Com 

Mavilacivert.Com 'un herhangi bir kurum, kuruluş,grup veya dernek ile, doğrudan veya dolaylı olarak hiçbir bağlantısı ve ilişkisi yoktur. Mavilacivert.Com, Dünyanın ilk Adana Demirspor Taraftar Portalıdır.